Το είχατε συζητήσει over drinks βλέποντας την αγαπημένη σας σειρά και όταν ήσασταν σε στάση αστερία στο κρεβάτι παρηγορώντας η μια την άλλη για τον εκάστοτε χωρισμό, αλλά τώρα που ήρθε η ώρα να γίνει πραγματικότητα έχεις πανικοβληθεί. Δες εδώ
Την Πέμπτη άνοιξε τις πόρτες του το πιο funky, μοντέρνο και άκρως καλοκαιρινό bazaar της πόλης. Μιλάμε φυσικά για το 1ο Summer jamjar Bazaar που θα βρίσκεται στο Μετρό του Συντάγματος μέχρι και το Σάββατο 18 Ιουνίου από τις 09.00 έως τις 21.00! Δες εδώ
Μετράμε αντίστροφα, τις μέρες, τις ώρες, τα λεπτά (που λέει ο λόγος).
Το summer.jamjar.bazaaar, στο οποίο οι υπερταλαντούχοι δημιουργοί του jamjar θα εκθέσουν και θα πουλήσουν τη δουλειά τους ετοιμάζεται να ανοίξει τις πόρτες του.
Σε περιμένουμε, λοιπόν, στο Σύνταγμα, όπου μπορείς να δεις 3 μόνο ημέρες...
Oι ετοιμασίες συνεχίζονται και τα εργαλεία έχουν πάρει φωτιά! Οι δημιουργοί μας ετοιμάζονται για το πιο hot summer bazaar, το οποίο θα πραγματοποιηθεί στις 16,17 και 18 Ιουνίου στο Μετρό του Συντάγματος από τις 09.00 έως τις 21.00!
Την προηγούμενη εβδομάδα σου δώσαμε μία μικρή γεύση...
… ένας swingχαρούμενος ήχος τάραξε αιφνιδιαστικά την ησυχία του δωματίου, εκείνη τινάχτηκε και πέταξε ασυναίσθητα το πενσάκι στο τραπέζι. Πριν προλάβει να προσγειωθεί στη γη και να αποτινάξει για όσο χρειαστεί την έξαρση του καλλιτέχνη, η φίλη της στο τηλέφωνο άρχισε να παραληρεί, διηγούμενη μία ιστορία με το παλιό αφεντικό της «που μόνο εσύ θα μπορούσες να καταλάβεις», όπως της είπε. Χαχανίζοντας, διέκοπτε στη μέση της ιστορίας για να πει στην Κλαίρη κάθε τόσο «Πόσο μου λείπεις ρε…!» κι ας είχαν περάσει μόνο 2 εβδομάδες από τη μέρα που η Κλαίρη αποφάσισε να αφήσει πίσω της την παλιά της δουλειά και να ακολουθήσει το όνειρό της! Το τηλέφωνο έκλεισε, αφήνοντάς την να κοιτάζει από το παράθυρο ονειροπολώντας και νιώθοντας πιο σίγουρη αισιόδοξη και παθιασμένη, από ποτέ! «Θα τα καταφέρω!»